Hafriyat, Kazı, Derin Kazı, Moloz Nakli

Hafriyat

Hangi Bölgelerde Hafriyat İşleri Yapıyoruz ?

Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü, Bahçeşehir, Halkalı, Küçükçekmece, İkitelli, Hadımköy, Arnavutköy ve Bayrampaşa başta olmak üzere İstanbul Avrupa Yakası ilçelerinde hafriyatlarınızı en uygun fiyatlara yapıyoruz.

Nasıl Fiyatlandırma Yapıyoruz ?

Götürü bedel fiyatlandırma ; işin tamamına bir bedel biçilir.
1 M3 fiyatı ile fiyatlandırma ; toplam hacim hesaplanıp hafriyat m3 fiyatı ile genel toplam hesaplanır.
Kamyon yükleme başına bedel; sahadan çıkan kamyon adeti başına bir fiyat belirlenip toplam çıkan kamyon sayısına göre hesap edilir.

M3 Fiyatları Ne Kadardır ?

0-1000 m3 arasındaki hafriyatlarınız için m3 başına ortalama olarak 30,00 TL + KDV – 50,00 TL + KDV arasında fiyat oluşturulur.

1000 m3 üzeri hafriyatlarda , hafriyatta çıkacak malzemenin niteliğine , iş planına (çalışma süresini etkileyecek durumlar; fore kazık, kuyu temel imalatlarının beklenmesi vb.) ve konuma göre daha uygun fiyatlar verilebilir.

Sahadan Çıkan Hafriyat ve Molozlar Nereye Dökülecektir. ?

Bağlı olduğunuz belediyeden alınan Hafriyat Toprağı Ve İnşaat Yıkıntı Atıkları Taşıma İzin Belgesi ile İstaç Hafriyat sahalarına dökülecektir.

İş Makinası Kiralama

Yakıtlı veya yakıtsız ;

Ekskavatör, loader, bulldozer, silindir, kamyon vb. iş makinelerini günlük yevmiyeli veya aylık olarak kiralayabilirsiniz.

Teklif Alın !

Hafriyat ve bina yıkım işleri için bizi arayabilir,firmamız tarafından sahada yapılan inceleme doğrultusunda işinize en uygun teklifi alabilirsiniz.